Jelenlegi hely
Augusztális 2011
Tervezett program
2011. AUGUSZTUS 19-20.
Dunaújváros
Augusztus 19. DÓZSA MOZI TÉR
Fúvószenekarok és mazsorettek XV. Nemzetközi találkozója
16.30 Menetzene és mazsorett felvonulás a térzene helyszínére
Útvonal: Bartók tér – Május 1. út – Építők útja – Vasmű út – Dózsa Mozi tér
17.15 Megnyitó
17.45 Térzene és mazsorett csoportok fellépése
- Dunaújvárosi Fúvószenekar
- Solti Fúvószenekar
- Zrenjanini Fúvószenekar
- Szabadkai Fúvószenekar
- Zenicai Fúvószenekar
- LÖFAN Mazsorett Csoport
- Adai Mazsorett Csoport
- Nagyvenyimi Mazsorett Csoport
- Ráckevei Kék Duna Mazsorett Csoport
- Solti Mazsorett Csoport
- Iváncsai Mazsorett csoport
19.30 Táncház a Horvátok és Szerbek Kisebbségi Tánccsoportjával és a Nagyvenyimi Néptáncegyüttessel
Augusztus 20. Szalki sziget – szabadtéri színpad
AUGUSZTÁLIS 2011
8.00 Zenés ébresztő a város különböző pontjain
9:00 Fúvószenekarok és mazsorettek XV. nemzetközi találkozójának fellépői
- Dunaújvárosi Fúvószenekar
- Zenicai Fúvószenekar
- Zrenjanini Fúvószenekar
- Szabadkai Fúvószenekar
- Adai Mazsorett Csoport
10.00 60 éves Dunaújváros - „Szellemi Híd” dunaújvárosi és térségi képzőművészek szabadtéri kiállítása
11:00 Himnusz (fúvószenekarok közösen)
Cserna Gábor polgármester úr ünnepi köszöntője
Kenyérszentelés
Ünnepi kenyér megszegése
Szózat
12.00 Jó ebédhez szól a nóta
13.00 Kívánságműsor a Rádió 24-el
13.30 A dunaújvárosi Aikido Dojo, a Nagoyaka Aikido Dojo és a Magyar Aikikai Aikido Kultúra
Szövetség bemutatója
14.00 A székesfehérvári Királyi Napok Nemzetközi Néptáncfesztivál kolumbiai vendége, a
Ballet Nacional de Colombia de Sonia Osorio Bogotá bemutatója
15.00 Gólyalábas Parasztkomédia
16.00 AZ Örökség együttes folk-rock koncertje (exKormorán)
18.00 Kolumbiai Zumba Fittness Nickyvel
19:30 SUGARLOAF EGYÜTTES KONCERTJE
21:00 Tűzijáték
21:30 Retro disco a Rádió 24-el
Egész napos programok:
10:00-tól Szent István Kupa
- Strandfoci - reggel 9 órától kezdődik (jelentkezni: Petrás Gábornál lehet, az alábbi telefonszámon: 0670/616-5941) További információ: www.dlsz.eoldal.hu
- Strandröplabda - 12 csapat 4 kategóriában mérheti össze tudását, a versenyt Tomanóczy Tibor (0630/ 284-0273) szakedző irányítja reggel 09:00 órától délután 15:00 óráig.
- Strandkézilabda - Décs Tünde (0630/263-0166) koordinálja a nap folyamán, a nőknél és a férfiaknál is 4-4 csapat jelentkezését várják; a kupa reggel 09:00 órától, délután 15:00 óráig tart
- Ügyességi játékok, a kicsiknek és nagyoknak a helyszínen lehet majd jelentkezni, reggel 09:00 órától délután 15:00 óráig. Az ügyességi játékokat Kalácska András koordinálja.
GASZTRONÓMIA
Bor- és pálinkakóstoló
Grillételek, kenyérlángos, kürtöskalács stb.