Dunaújváros is fogadja az olimpiai lángot
Dunaújváros is fogadja az olimpiai lángot
Duna-parti sétány
Duna-parti sétány
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
Dózsa György tér
Dózsa György tér
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
Molnár László Emlékpark
Molnár László Emlékpark
Festői Duna-part
Festői Duna-part
Római kori fürdő
Római kori fürdő
Motorcsónak verseny
Motorcsónak verseny
A Dunaújvárosi Egyetem látképe
A Dunaújvárosi Egyetem látképe
Bartók és Kodály a Petőfi ligetben
Bartók és Kodály a Petőfi ligetben
Koncert a Petőfi ligetben
Koncert a Petőfi ligetben
Parázs-Varázs Családi hétvége
Parázs-Varázs Családi hétvége
Belvárosi kincsek
Belvárosi kincsek
Látkép a víztoronyról
Látkép a víztoronyról
Sárkányhajózás
Sárkányhajózás
Korsós lány szobra (Békás szökőkút)
Korsós lány szobra (Békás szökőkút)
Petőfi liget
Petőfi liget
Aratók c. szobor
Aratók c. szobor
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza
Büszkék vagyunk sportolóinkra!
Büszkék vagyunk sportolóinkra!
Római Kőtár
Római Kőtár
Római kori dombormű másolata
Római kori dombormű másolata
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
Szoborpark
Szoborpark
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza - aula
Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza - aula
Kortárs Művészeti Intézet
Kortárs Művészeti Intézet
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
dunaújvárosi látkép
Duna-part
Duna-part
Pentele híd
Pentele híd
previous következő

Dunaújvárosi olimpikonok

2000 Sydney

  • Balogh Beatrix (kézilabdázó II. hely )
  • Radulovics Bojana (kézilabdázó II. hely )
  • Zsemberyné Simics Judit (kézilabdázó II. hely )
  • Csollány Szilveszter (tornász I. hely gyűrű)
  • Supola Zoltán (VI. hely lólengés)
  • Kiss Annamária (úszó XIII. hely 4x100m)

1996 Atlanta

  • Mátyás Auguszta (kézilabdázó III. hely)
  • Meksz Anikó (kézilabdázó III. hely)
  • Németh Helga (kézilabdázó III. hely)
  • Sáriné Kocsis Erzsébet (kézilabdázó III. hely)
  • Siti Beáta (kézilabdázó III. hely)
  • Supola Zoltán (tornász XXII. hely összetett)
  • Kiss Annamária (úszó)

1992 Barcelona

  • Supola Zoltán (tornász V. hely ugrás, XII. hely összetett)
  • Supola Zoltán (IX. hely csapatban)
  • Pánczél Miklós

1988 Szöul

  • Vadász Csaba (birkózó -)
  • Paprika Jenő (tornász IV. hely csapatban)

1980 Moszkva

  • Kovács Péter (tornász III. hely csapatban, V. hely talajon)
  • Hanti Erzsébet (V. hely csapatban)
  • Óvári Éva (V. hely csapatban)

1976 Montreal

  • Lővei Mária (tornászok, IV. hely csapatban)
  • Óvári Éva (tornászok, IV. hely csapatban)
  • Tóth Margit (tornászok, IV. hely csapatban)

1968 Mexico

  • Nyers László (birkózó)
  • Frissítve: 2013. február 12.