Iskolafogászat

1. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Kovács Henrietta Zsófia    
  Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola valamennyi osztálya
  DSZC DUNAFERR Szakközép- és Szakiskolája 9.,11.,12. évfolyamai
  Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola 5.d, e, 6.d, e
3. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Garai Gréta    
  Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola 1.,3.,5.,7. osztályai***
  Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola 1.,3.,5.,7. osztályai**
  DSZC DUNAFERR
Technikum és Szakképző Iskola
10. évfolyama
  Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola 5., 6. osztályai*
  DSZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégiuma 9.c-12c. osztályai

* évente fordul a 10. számú körzettel
** évente fordul a 9. számú körzettel
*** évente fordul a 14. számú körzettel

7. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Gátszegi Tamás    
  Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola valamennyi osztályai
  Dunaújvárosi Óvoda Katica Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Óvoda Bóbita Tagóvodája valamennyi csoportja
  DSZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégiuma 9.a-12.a, 9.b-12.b, 9.d-12.d,12. osztályai
  Pentelei Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola valamennyi osztálya
9. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Szőcs Debora    
  Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium 5-6. osztályai
  Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola 2.,4.,6.,8. osztályai**
  DSZC DUNAFERR Technikum és Szakképző Iskola (kivéve villamos tagozat) 9. és 12. osztályai
  Dunaújvárosi Óvoda Napsugár Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Óvoda Csillagvirág Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola 7.a, b, c, d; 8.a, b, c, d, e osztályai
10. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Kosztándi-Molnár Arnold    
  Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium 9-12. osztályai
  Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola 7., 8. osztályai*
  Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola 5. a, b, c, 6. a, b, c,
  DSZC DUNAFERR Technikum és Szakképző Iskola (kivéve villamos tagozat) 10., 11. osztályai
  Dunavecsei Református Kollégium Csiperke Óvoda valamennyi csoportja
  Csigadombi Waldorf Óvoda valamennyi csoportja
12. számú fogászati alapellátási körzet
     
  DSZC Dunaújvárosi Bánki Donát Technikum valamennyi osztálya
  Dunaújvárosi Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény valamennyi osztálya
  Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Rosti Pál Gimnázium és Általános Iskola 9-10. osztályai
14. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Krizsán Gábor    
  Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola 2., 4., 6., 8 osztályai***
  Dunaújvárosi Óvoda Eszterlánc Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi ÓvodaKincskereső Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola 1-4. osztályai
  DSZC DUNAFERR Szakközép- és Szakiskolája Villamos tagozat 13-14. évfolyamai
  Pentelei Mentálhigiénés Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium valamennyi osztálya
  Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola valamennyi osztálya
15. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Székely Krisztina    
  Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola 1-4. osztályai
  DSZC DUNAFERR Szakközép- és Szakiskolája Villamos Tagozat 9-12. osztályai
  Dunaújvárosi Rosti Pál Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola 11-12. osztályai
  DSZC Rudas Közgazdasági Szakközépiskolája és Kollégiuma 10f-13f. osztályai, 13-14. évf.
16. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Budavári Zsófia    
  DSZC Hild József Szakközépiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája valamennyi osztálya
  Dunaújvárosi Óvoda Római Városrészi Tagóvodája valamennyi csoportja
17. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Lukács Ildikó    
  DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája valamennyi osztály
  Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium 7-8. osztályai
  Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvodája valamennyi csoportja
18. számú fogászati alapellátási körzet
Dr. Vajda Gabriella    
  DSZC Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma valamennyi osztálya
  Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Tagóvodája valamennyi csoportja
  Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Tagóvodája valamennyi csoportja
  • Frissítve: 2021. február 19.