Fogadóórák

Pintér Tamás

Tisztelt Dunaújvárosiak! Pintér Tamás polgármester úr a pandémia alatt is változatlanul áll a lakosság rendelkezésére, ám a veszélyhelyzet elmúltáig a dunaújvárosi emberek védelme érdekében a személyes találkozásokat későbbre halasztjuk. Polgármester úr szívesen fogadja a megkereséseket a polgmest@pmh.dunanet.hu email címen, illetve a Városháza portáján kihelyezett levéllapok kitöltését követően is felveszik a hivatal munkatársai a kapcsolatot azokkal, akik közvetlenül polgármester urat keresik ügyükkel.

Szántó Péter

Szántó Péter

1. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06-30-927-4133
email: szanto1@pmh.dunanet.hu

Utassy Éva

Utassy Éva

2. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 520 38 80
email.: utassy2@pmh.dunanet.hu

Motyovszki Mátyás

Motyovszki Mátyás

3. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 947 87 09
email.: motyovszki3@pmh.dunanet.hu

Barta Endre

Barta Endre

4. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/70 602-02-69
email.: barta@pmh.dunanet.hu

Raduka Zsuzsanna

Raduka Zsuzsanna

5. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 592 1083
email.: raduka5@pmh.dunanet.hu

Szabó Zsolt

Szabó Zsolt

6. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 856 54 16
email.: szabozsolt@pmh.dunanet.hu

Mezei Zsolt

Mezei Zsolt

7. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 607 12 33
email.: mezei@pmh.dunanet.hu

Dr. Székely Károly

Dr. Székely Károly

8. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/20 226-64-51
email.: szekely8@pmh.dunanet.hu

Tóth Kálmán

Tóth Kálmán

9. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/20 227 91 45
email.:  toth9@pmh.dunanet.hu

Orosz Csaba

Orosz Csaba

10. választókerület képviselője
Rajta Újváros! Egyesület
tel.: 06/30 445 77 35
email.: orosz10@pmh.dunanet.hu

Gombos István

Gombos István

független
tel.:
email:

Cserna Gábor

Cserna Gábor

képviselő
FIDESZ-KDNP
tel.:
email:

Lőrinczi Konrád

Lőrinczi Konrád

képviselő
FIDESZ-KDNP
tel.:
email:

Szepesi Attila

Szepesi Attila

képviselő
FIDESZ-KDNP
tel.:
email: