fő tartalom

Kispályás Floorball Városi Bajnokság

A TÁMOP-5.2.5./B-10/2-2010-0023, A társadalmi integrációt segítő és drogprevenciós célú komplex programok megvalósítása Dunaújvárosban elnevezésű projekt következő állomása a Kispályás Floorball Városi Bajnokság, melynek célja a floorball sportág népszerűsítése, versenyzési- és játéklehetőség biztosítása a kisebb teremmel rendelkező iskolák tanulóinak, a sportág utánpótlás-nevelésének ösztönzése.

1. A verseny rendezője:

A TÁMOP-5.2.5./B-10/2-2010-0023, A társadalmi integrációt segítő és drogprevenciós célú komplex programok megvalósítása Dunaújvárosban elnevezésű pályázat megbízásából, a Dunaújvárosi Főiskola - Rudas Floorball Team.

2. A verseny ideje:

2013. március 22. (péntek) 14:30 óra

A nevezés határideje: 2013. március 14.

A versennyel kapcsolatos információ:

Horváth István                                                         Lengyel László

Mobil: (20)360-7109                                                 Mobil: (20)427-5103

• A fiú csapatokban a korcsoportjuknak megfelelő leány játékosok szerepelhetnek,
  • Egy iskola több csapatot is nevezhet ugyanazon korcsoportban, de egy játékos csak egy csapatban játszhat azonos korcsoportban.

6. Lebonyolítás:

• a csoportokon belül körmérkőzéssel, majd keresztjátékkal és helyosztókkal
  • a mérkőzésekért adható pontok: győzelem 2, döntetlen 1, vereség 0 pont
  • csoporton belüli sorrend meghatározása:

A helyezések eldöntése azonos pontszám esetén a következő sorrend alapján történik: az érintett csapatok egymás elleni eredménye (egymás ellen szerzett több pont, majd jobb gólkülönbség, végül több lőtt gól), ha ez döntetlen volt, az összes mérkőzésen elért jobb gólkülönbség, több lőtt gól, sorsolás.

Abban az esetben, ha nem lehet döntetlen a végeredmény és a rendes játékidő lejártával egyenlő az eredmény, akkor mindkét csapat 3 játékosa a saját kapuelőteréről kapura ütést (húzást) végez az ellenfél üres kapujára, ha 3 ütés után döntetlen, akkor addig kell folytatni az ütéseket, amíg el nem dől az eredmény az egyik csapat javára.

Az első helyért zajló mérkőzésen, döntetlen esetén 2 perces hosszabbítás következik a büntetőütések előtt.

• a játékidő 10 perc, illetve a nevezett csapatok számától függően
  • a kiállítást büntetőütés helyettesíti, az 5 perces kiállítást elkövető játékos 5 percig nem léphet pályára, a 2+10 perces kiállítást elkövető játékos az érintett mérkőzésen nem léphet pályára,
  • végleges kiállítás, vagy más kiállítások esetén, ha a csapat nem tud 3 fővel játszani, az érintett mérkőzés győztese a vétlen csapat az aktuális eredménnyel, vagy amennyiben az kedvezőbb, 3-0-s eredménnyel.

10. Költségek: a rendezési és díjazási költségeket a városi TÁMOP pályázat biztosítja.

11. Díjazás: az I-III. helyezett csapatok érem, valamennyi csapat oklevél-díjazásban részesül.

12. Egyéb rendelkezések:

• A csapatok két eltérő színű mezt, pólót hozzanak magukkal!
  • Felszerelésről mindenki saját maga gondoskodik, ütőhiány esetén, előre jelezve, segítünk.
  • A verseny helyszínén okozott károkért a kárt okozó tanuló iskolája teljes anyagi felelősséggel tartozik.
  • Az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.
  • Minden olyan kérdésben, amelyről jelen versenykiírás külön nem rendelkezik, az MFSZ érvényben lévő versenyszabályai szerint kell eljárni.

Minden Résztvevőnek sikeres felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk!

A társadalmi integrációt segítő és drogprevenciós célú komplex programok megvalósítása Dunaújvárosban” TÁMOP-2010-5.2.5/B/10/2-2010-0023

• Frissítve: 2013. június 26.
  • Létrehozva: 2013. március 6.